Maturitní ples je vyvrcholení středoškolského života.

Každý chce mít krásné vzpomínky z tohoto kouzelného dne, kdy si mladí muži nasadí kvádro a slečny navléknou do večerní róby. Nabízíme Vám profesionální přístup a úžasný výsledek – fotky, nad kterými se budete dlouho rozplývat. Vytvoříme vám fotky, které zachytí atmosféru a technickou kvalitu i v těch nejtěžších podmínkách. Nestrojené fotky. Úžasné momentky.

FOCENÍ MATURITNÍHO PLESU VE ZKRATCE

  • Náš fotograf bude přítomen již před začátkem plesu, aby zachytil i přípravy plesu. 
  • Do focení plesu zahrnujeme focení příprav, šerpování a skupinové fotografie, průběh maturitního plesu až do půlnočního překvapení a začátku diskotéky.
  • Všechny fotografie dostanete graficky upravené a ve vysokém rozlišení.
  •  Zajistíme soukromou internetovou on-line galerii po dobu 1 roku zdarma.
  • Fotograf je na místě 4 až 6 hodin. 
  • Fotograf je celý večer k dispozici individuálním přáním jednotlivců.
  • Náhledy, RAWy, neupravené fotografie neposkytujeme.

A KOLIK ZA TO?

CENA ZA FOCENÍ MATURITNÍHO PLESU OD 250KČ / STUDENT.

Pro přesnou cenu nás prosím kontaktujte a vytvoříme Vám cenovou kalkulaci přímo pro Vás. Po rezervaci termínu je splatný nevratný rezervační poplatek, který bude odečten od konečné ceny za fotografování.

PŘI FOCENÍ MATURITNÍHO PLESU, SLEVA NA FOTOGRAFOVÁNÍ MATURITNÍHO TABLA 15%

JEDEN FOTOGRAF NEBO RADĚJI DVA FOTOGRAFOVÉ?

V případě zájmu Vám ples nafotí dva naši fotografové. Pokud chcete mít více fotek z Vašeho plesu, nebo plánujete velký ples pro 2 a více tříd, je lepší mít na plese 2 profesionální fotografy, kterým neunikne ani jeden důležitý moment z celého večera.

Cenovou kalkulaci focení dvěma fotografy stanovíme na základě Vaši poptávky.

FOTOKOUTEK

Díky objednání focení plesu naším fotografem máte nárok na umístění fotokoutku na Váš maturitní ples je ZDARMA. Spolu s naším fotografem na ples přijede mobilní fotoateliér včetně jeho plné obsluhy (fotograf, který bude fotit pouze ve fotokoutku a grafik, který se postará o tisk fotografií přímo na plese). Samozřejmostí je velké množství rekvizit, které budete moci využít k focení ve fotokoutku. Dále si můžete zvolit pozadí fotokoutku (odkaz na pozadí).

Platíte jen za vytištěné fotografie.
Možnost TISKU SPOLEČNÉ FOTOGRAFIE NA MÍSTĚ.
Focení po celé ČR

Nabízíme Vám profesionální přístup a úžasný výsledek fotky, nad kterými se budete dlouho rozplývat.

Díky nám si z Vašeho plesu odnesete fotografii, kterou vyfotíme na místě. Fotku s rodiči, babičkami, či se spolužáky, učiteli, kamarády,…